Nanogen Hair Fibre Locking Spray - 100ml



Hair Fibre Locking Spray
Een andere perfecte partner van de Keratin Hair Fibre naast Aquamatch is de Locking Spray. Deze spray is speciaal ontwikkeld om de haarvezels op hun plaats te houden. Het biedt een indrukwekkende en langdurige weerstand tegen de wind, regen en ook transpiratie. Belangrijk is om het haar, mocht het nat worden, aan de lucht te laten drogen en de Locking Spray nogmaals aan te brengen indien gewenst.
- Waterbestendig
- Extra glansversterkers
- UV filters helpen je haarkleur te beschermen
- Houdt de Keratin Hair Fibers goed op hun plek
- Natuurlijke afwerking
Niet getest op dieren
Gebruik
Stap 1 – Breng de Keratin Hair Fibers aan zoals normaal.
Stap 2 – Houd de fles op circa 10 cm afstand van je haar vast en spray vier keer voor een stevige houvast van de haarvezels.
Stap 3 – Houd de fles voor maximale waterbestendigheid op circa 5 cm afstand en spuit acht keer.
Stap 4 – Indien het haar nat wordt graag aan de lucht laten drogen zonder aan te raken. Indien nodig breng de Locking Spray nogmaals aan zoals hierboven aangegeven.
Ingrediënten
Alcohol Denat. • Acrylates/Octylacrylamide Copolymer • Ethyl Ester of PVM/MA Copolymer • Quaterium-95 • Panthenol • Phenyl Trimethicone • Propanediol • Ethylhexyl Dimethyl PABA • Phytantriol • Hydroxyhydrocinnamate • Alpha-Isomethyl Ionone • Benzyl Benzoate • Coumarin • Limonene • Hexyl Cinnamal • Linalool.