Healthypharm Ibuprofen - 200mg - Apotheek en huid
Gratis verzending vanaf € 39.95 (NL)
Gratis sample bij € 25
Retourneren is mogelijk
0
0

Healthypharm Ibuprofen - 200mg

Healthypharm Healthypharm Ibuprofen - 200mg
Productomschrijving
Waarvoor wordt dit middel gebruikt Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn,menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn. Niet gebruiken bij - U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.- U heeft ernstig hartfalen.- U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ib...

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn,
menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn.

Niet gebruiken bij 
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
- U heeft ernstig hartfalen.
- U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ibuprofen in uw medische
voorgeschiedenis of bent bekend met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe
ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAID’s
- U heeft eerder een maagdarmbloeding of –perforatie gehad bij gebruik van NSAID’s.
- U heeft een actieve of terugkerende maagzweer of zweer in de twaalfvingerige darm,
bloedingen in de maag of de darmen of zwerende ontstekingen van de dikke darm.
- U heeft een ernstige verstoring van de nier- of leverfunctie.
- U heeft een spontane verhoogde neiging tot bloedingen of gebruikt bloedverdunners
(anticoagulantia).
- U lijdt aan andere bloedingen, bijv. een hersenbloeding.
- Tijdens het derde trimester van de zwangerschap.

Gebruik

Voor volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar.
De aanbevolen dosering is eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zo nodig gevolgd door 1 of
2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer.
U mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen.
 
De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water.
Lees voor gebruik de bijsluiter.
Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Samenstelling

Werkzame stoffen:  Elke omhulde tablet bevat 200 mg ibuprofen.
Hulpstoffen:  maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127) en
polyethyleenglycol 6000 (alleen in de 400 mg tablet).



Recent bekeken

Healthypharm Healthypharm Ibuprofen - 200mg
HealthypharmHealthypharm Ibuprofen - 200mg
Op voorraad
€1,65 Incl. btw
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. . Ik wil een optimaal werkende site en ga akkoord met cookiesNee, ik wil geen cookies ›Meer over cookies »